Do nového roku mnozí z nás vstupují s předsevzetím. Pro některé to znamená trávení více času s rodinou, kariérní postup, seberozvoj a někteří by rádi shodili nějaké to kilo navíc. Obzvláště po Vánocích plných cukroví, bramborového salátu a jiných pochutin se kila lehce nastřádají. Nový rok tak pro vás může být symbolem změny a začátku lepšího stravování i více pohybu. A Macronaut vás v tom nenechá samotné, protože přichází s výzvou DOSTAŇTE SE DO FORMY S MACRONAUTEM. V té na konci čeká šťastné z vás nejen atraktivní výhry, ale zejména splnění vašich stravovacách cílů a zhubnutí.

Jak se do výzvy zapojit

Pro účast ve výzvě je potřeba se do 15. 1. zaregistrovat ve formuláři a využívat aplikaci Macronaut, kterou budete mít speciálně po konání akce zcela zdarma a přihlašovací údaje vám společně s dalšími informacemi přijdou na e-mail v den zahájení výzvy. Aplikace slouží jako váš osobní výživový poradce do kapsy a najdete v ní i užitečné rady a recepty.

Po celou dobu výzvy, tedy od 16. 1. 2023 do 13. 3. 2023, si budete do aplikace zapisovat váš jídelníček a snažit se dodržet předepsané makroživiny, které vám Macronaut vypočítá. Každý týden si pak zaznačíte i svou aktuální váhu, abyste zjistili, jak se vám na cestě za zhubnutím daří. Tak co, chcete se dostat do formy společně s Macronautem?

Macronaut se stane vaším parťákem

Nejen, že najdete recepty přímo v aplikaci a Macronaut se stane tak trochu vaším výživovým poradcem do kapsy, ale také se můžete těšit na inspiraci na Instagramu @macronaut_cz a v pravidelných týdenních newsletterech. Dozvíte se tak o tipech na zdravý životní styl a o všem, co vám pomůže na vaší hubnoucí cestě. Získáte komunitu, na kterou se budete moct obrátit a sdílet s ní vaše radosti i strasti. Budeme jen rádi, když se o vše s námi na Instagramu podělíte a pochlubíte se, jak konečně letos předsevzetí nezůstalo zapomenuto, ale aktivně na něm pracujete.

Výhry, které čekají na nejúspěšnější z vás

Jak se do výzvy zapojit už víte, ale jak vítěze vybereme a co vlastně vyhrají? Výhra čeká na tři z vás, kteří v průběhu soutěže dosáhnou největšího progresu a stanou se ztělesněním celé výzvy – tedy dostanou se do formy. A můžou se těšit na tyto výhry:

2. místo

půlroční členství v aplikaci Macronaut a tričko

1. místo

roční členství v aplikaci Macronaut a tričko

3. místo

čtvrtletní členství v aplikaci Macronaut a tričko

A především ze sebe můžete mít dobrý pocit, že jste udělali něco pro své zdraví a spokojenost. Nenechte si proto utéct šanci zapojit se a nebýt na svá předsevzetí sami. Tentokrát to zvládnete.

Podmínky výzvy DOSTAŇTE SE DO FORMY S MACRONAUTEM

 • Pořadatelem této soutěže je společnost Macronaut s.r.o.
 • Zúčastnit se mohou pouze osoby starší 18 let.
 • Události se nesmí zúčastnit zaměstnanci společnosti Macronaut, ani jejich rodinní příslušníci.
 • Registrace je možná pouze do 15. 1. 2023 skrze formulář umístěný na webu https://macronaut.cz/.
 • Součástí registračního formuláře je povinnost nahrát aktuální fotografii postavy (fotografie nesmí být starší než 7 dnů).
 • Soutěž probíhá v termínu od 16. 1. 2023 do 13. 3. 2023.
 • V den zahájení soutěže bude soutěžícím odeslán e-mail obsahující informace o průběhu soutěže. Neregistrovaným účastníkům bude vytvořen uživatelský účet.
 • Účastník soutěže je povinen po čas soutěže zapisovat zkonzumované potraviny do aplikace Macronaut, snažit se dodržet předepsané hodnoty makroživin a zadávat kontrolní vážení dle pokynů aplikace Macronaut.
 • Účastník bude mít k dispozici aplikaci Macronaut zcela zdarma po dobu konání soutěže.
 • Po ukončení soutěže budou soutěžící opětovně vyzvání k nahrání aktuální fotografie postavy. Bez nahrání této fotografie nebude účast v soutěži kompletní, čili nebude uznána.
 • Ze zaslaných fotografií vyberou pověření zástupci společnosti Macronaut fotografie uživatelů, kteří během soutěžního období dosáhli největšího pokroku na cestě k cíli, jež si v rámci registrace zvolili.
 • Vybraným uživatelům bude poskytnuta odměna uvedená na webu https://macronaut.cz/ v závislosti na jejich umístění v soutěži.
 • Účastníci soutěže udělují účastí v soutěži souhlas společnosti Macronaut s.r.o. se zveřejněním nahraných fotografií na svých webových stránkách a na profilech sociálních sítí.

Sdílejte článek:

Mohlo by vás zajímat…